 NDY1209C |
 Murata Power Solutions |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 9V OUT Single Output |
 Data Sheet |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
 NDY1205C |
 Murata Power Solutions |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 5V OUT Single Output |
 Data Sheet |
 NDY1209C |
 NDY1215 |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 15V OUT |
 Negotiable |
 NDY1215C |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 15V OUT Single Output |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 12V OUT Single Output |
 NDY1212 |
 DC/DC Converters 3W 9-18VIN 12V OUT |