NMJ1215SC
NMJ1215SC
Murata Power Solutions
DC/DC Converters DC/DC CONV 1W 12.15V Dual Output
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
NMJ1205SAC
NMJ1205SAC
Murata Power Solutions
DC/DC Converters 1W 12-5V SIP 5.2KV
Data Sheet
NMJ1205SC
NMJ1205SC
DC/DC Converters 1W DUAL O/P CNVR. Dual Output
DC/DC Converters 1W 12-9V SIP 5.2KV
DC/DC Converters DC-DC CONVERTER SIP7 Dual Output
DC/DC Converters 1W 12-12V SIP 5.2KV
DC/DC Converters 1W 12V-12V DC Dual Output